• Share

What About the Other 90%??

If a woman is on her back 10% of the time, what is a man bringing the other 90% of the time? But, don’t judge a book by it’s cover. This book provides tools for women to deal with the undertow that undermines the very thing they say they want.

By Chanda R. MitchellEBOOK/ISBN-ISBN-13: 978-0615739328
USD: $14.99/CAD: $17.99

ON SALE: April 1, 2021GENRE: Nonfiction/Personal Growth/Self-Improvement/Spiritual Growth

PAGE COUNT: 150


SELECT A FORMAT:

Blietuvaas Ir Liokajus

Paaiškėjus, kad nieko tokio nebuvo, V. Andriukaitis vėl grįžo į politiką. Būsimasis krašto apsaugos ministras klausinėjo, kaip klojasi valdžios perėmimas Lietuvoje, kodėl pralietas kraujas, ar daug jo pralieta. Prieš sutinkant būti Krašto apsaugos ministru nurodymą būtinai susitikti su sukilimo štabo žmonėmis jis gavęs iš paties Kazio Škirpos — seno savo bičiulio, guess va — jo neišleido. Net nesuteikė galimybės atsisveikinti — vokiečiai pakvietė vakarienei, po vakarienės įsodino į mašiną, iš mašinos — į lėktuvą, ir jau Kaune. Liamas Neesonas vaidina dar vieną slaptąjį agentą, tik jau buvusį. Filmo „Pagrobimas“ (TV3, 16 d. 21.10) herojus turi 96 valandas, kad išplėštų savo septyniolikmetę dukterį iš prekiautojų žmonėmis rankų. Situacija atrodo beviltiška, nes agentas yra Los Andžele, o duktė pagrobta Paryžiuje. https://lt.castop.net/

bLietuvaas ir liokajus

Dvare įsikūrė Lietuvos žemės ūkio mechanizacijos ir elektrifikacijos institutas. Čerškutės ir V. Jurkšto projektą pilies dvaro ansamblis buvo atstatytas, paryškinti renesanso bruožai. Dabar rūmai priklauso Žemės ūkio institutui (nuo 1996m. institutas priklauso LŽŪU). Dvaro rūmuose įrengta Raudondvario ir grafų Tiškevičių istorijos ekspozicija, taip pat ekspozicija kompozitoriaus J.

Tad nenorėkite visko iš karto, o pradėkite nuo mažų, tačiau užtikrintų dalykų. Nuoseklumas yra tai, ko dabar labiausiai reikėtų, o eidami mažais žingsniais prie tikslo priartėsite be rizikos ir užtikrintai. Kiti žmonės visada turės priekaištų, tačiau tik Jūs galite nuspręsti, ar atsižvelgti į juos, ar ne. Būtų gerai, jeigu taip jautriai nereaguotumėte į kiekvieną išsakytą kritikos žodį. Supraskite – daug kas Jūsų aplinkoje vyksta neprofesionaliai. Savaitės pabaiga žada puikių nuotykių. Akcijos metu Tytuvėnų kultūros centro Pagryžuvio kultūros namų skyriaus languose suplazdėjo didelė Lietuvos vėliava iš geltonų, žalių ir raudonų drugelių.

S.Račiūga lietuviškų knygų ėmė iš liokajaus Jono ir jų išplatino daugiau kaip už 500 rb. Į kitą karą, tą, kuris vyko Persijos įlankoje, nukels Samo Mendeso 2005 m. Filmas „Desantininkai“ (LNK, 19 d. 22.35).

Demokratija nėra švediškas smörgåsbord, kuriame gali pasirinkti tik tai, kas skaniausia. Tai yra pasaulėžiūrinė visuma, kurianti atitinkamą politinę kultūrą. Demokratijos principai diktuoja visai kitą politiko psichologiją, kitą politinį mentalitetą, kitokią politiko ir politikos atsakomybę. Juk pasitikėjimas politiku yra esminis santykiuose tarp jo ir rinkėjo.

Visa informacija, kurią renka šie slapukai, yra anoniminė, nes saugomi tik visų lankytojų bendri rodikliai. Udalcovo benefisas Seime nėra atsitiktinis akibrokštas Sausio 13-osios atminimui.

Juk svarbiausi dalykai buvo sutarti už Lietuvos nugaros. Mūsų valstybę pirko-pardavinėjo du galiūnai — Vokietija ir Tarybų Rusija. Jų likimas buvo nuspręstas anksčiau. Metus jis mokėsi kunigų seminarijoje, wager į Lietuvą pradėjo veržtis bolševikai, paskui — lenkai, ir jis išėjo kariauti.

Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką UAB „Media bitės“ sutikimą. O juk bendradarbiavimas su Putinu medicinos srityje skamba panašiai, kaip kad bendradarbiauti su Hitleriu galima ir pirmiausia tai pasakytina apie bendradarbiavimą kitataučių kaukolių matavimo srityje. Bet dėl turizmo ir kultūros tai gal naujoji Seimo dauguma ir neklysta, jei turi galvoje žalių žmogelių priėmimą ir apgyvendinimą ar Rusijos eksportuojamą propagandą. Vis labiau tolstant lemtingiems įvykiams prieš kiekvieną Sausio 13-ąją aplanko tokia mintis viltis – kad štai gal šįmet kai kurie veikėjai susipras ir susivaldys rėžti kalbą apie tai, „kaip mes kovojom“. Per daug žmonių dar prisimena, kad šitie nei kovojo, nei dalyvavo.

Manau, kad taip yra todėl, kad mes stebime neįtikėtinos epochos, šio auksinio Elizabeth II amžiaus, kurio centre buvo mūsų karalienė pabaigą. O prisiminėme šį žmogų todėl, kad po saule — vienas tragiškiausių Lietuvai birželio mėnuo, kuris paženklintas nepriklausomybės netekimu, tremtimi, karo pradžia ir dideliu kraujo praliejimu. Perskaičiau jo skaudžių prisiminimų dvitomį, parašytą ir išleistą Amerikoje. Taip ir dvelkia iš kiekvieno puslapio nostalgija Lietuvai, kurią kūrė, kurią mylėjo ir kurią gynė nuo priešų. Grįžęs jos kariuomenėje dirbo, kol galėjo dirbti. Apie Valančiaus laikų knygnešį Stasį Račiūgą žinių nėra daug išlikę, nėra web jo nuotraukos.

Maironis labai apgailestavo, kad toks stropus klierikas palieka Kauno kunigų seminariją, ir tikėjosi, kad neilgam — baigs karus, sumuš priešus, ir vėl tęs mokslus seminarijoje. Kuršėnai turi savo generolą, tarpukario Lietuvoje vadovavusį mūsų kariuomenei, studijavusį karo mokslus Berlyne, o teisę — Vytauto Didžiojo universitete. Tautinis lietuvių atgimimas čia pasireiškė gana anksti. Spaudos draudimo laikais buvo uoliai platinamos lietuviškos knygos, veikė knygnešiai.

Mat egzistuoja nekaltumo prezumpcija. Kitas modelis – politinė etika ir politiko moralė. Anot šio modelio, ne etiškas, amoralus elgesys yra pakankama priežastis politikui atsistatydinti. Viena iš tokių priežasčių gali būti politiko atžvilgiu vykdomas teisminis tyrimas arba baudžiamasis procesas.

Pora išvyko į Šiaurę, kur įsikūrė Salo respublika. Partizanai buvo įtraukę su daugeliu fašistų veikėjų draugavusį Valenti į savo sąrašus.

What About the Other 90%??What's Inside?

  • An understanding of why women choose the men they choose
  • The purpose for which a woman was created
  • A little about Chanda’s life
  • Insight into the basic needs of a woman
  • How powerful a man can be in a woman’s life

WHAT PEOPLE ARE SAYING


When Chanda Mitchell told me that she was going to write a book on the 90% that women are missing out on from men, I was intrigued by the title, “What About the Other 90%?” I thought the title was extremely thought provoking and the question needed to be asked and addressed and answered and not by a man but by another woman who’s been living it out in real time.

In our society we desperately need women authors to rise up and speak to the heart of where their readers live through every day and bring answers to the table that make sense.
Wray Wade
City Council Member at City of Longview

Ms. Mitchell was a welcoming addition to my media team during my re-election campaign for Longview City Council. Most recently she assisted me with interviews with a local television station, which went incredibly well.Haley Brooke Griffin
Owner of DuBeck& Co

Awesome program! They really helped me with business ideas and even gained business for me. Great experience with Momentum Builders, LLC..

Signup to be the first to know when Chanda launches her next book.

OTHER VIDEOS BY AUTHOR

  • Share
ADDRESS, PO Box 6453, Longview, TX 75608